Stralende ‘Koster-dagen’ bij Sail Amsterdam

Het is intussen een traditie geworden dat Koster Metalen Beverwijk, tijdens de iedere vijf jaren te houden ‘Sail Amsterdam’ dagen, verschillende recycling en persoonlijke relaties uitnodigt om mee te varen naar de mega happening naar en op het IJ in Amsterdam.

Op het fraaie partyschip ‘Contessa’ werd alle vijf ‘SAIL ASD’ dagen steeds een 50 tot 60-tal – in totaal zo’n 250 – gasten van Koster Metalen, door Kapitein André Eleveld knap tussen de honderden bootjes en de tientallen machtige Klippers gemanoeuvreerd.

De catering tijdens de circa acht uur vergende heen en weer tocht was overvloedig en een ster waard. Dankzij het voortdurende fraaie augustus weer moest de biertap vol open en werden meer dan 100 wijnflessen ontkurkt. Dat de vele SAIL gasten van de firma Koster dan ook uiterst lovend en dankbaar voor al het gebodene waren, hoeft geen betoog.

Schrijver dezes Fred Nijkerk – in rood zeiljack en zijn echtgenote Marika – in rode broek – zijn op de voorgrond te zien – Red

foto:Een vijftigtal recyclers en andere genodigden op de Beverwijkse kade van Koster Metalen, net terug van ‘Sail Amsterdam’. Boven het bordje ‘Koster’ de zwaaiende kapitein André Eleveld van het partyschip ‘Contessa’; eronder – zesde van links – gastheer Nico Koster