De machines van de failliete plasticrecycler Umincorp gaan onder de hamer. De kavels van de locatie Umincorp Polymerfabriek in Rotterdam en Plastic Recycling Amsterdam zijn inmiddels open voor biedingen bij Troostwijk Auctions. Begin september sluiten de veilingen.
Volgens het veilinghuis kon Umincorp niet opboksen tegen de zeer lage marktprijzen van nieuw plastic uit fossiele grondstoffen, dat daardoor aantrekkelijker werd dan gerecycled plastic. Daarbij kreeg het bedrijf te maken met strengere Europese regels voor gerecycled plastic. De resterende scheidings-, sorteer- en recyclinglijnen, andere machines, gereedschappen, accessoires en fabrieksinventaris van Umincorp Polymerfabriek in Rotterdam en Plastic Recycling Amsterdam worden online geveild. Daardoor kunnen recyclingbedrijven over de hele wereld meedoen in het biedingsproces.
De online veiling van de scheidings-, sorteer- en recyclinglijnen, machines, gereedschappen en kantoorinventaris van Umincorp Polymerfabriek in Rotterdam sluit op dinsdag 3 september 2024 om 10:00 uur. De kijkdag is op donderdag 29 augustus 2024, van 09:00 uur tot 12:00 uur. De online veiling van de scheidings-, sorteer- en recyclinglijnen, machines, gereedschappen en kantoorinventaris van Plastic Recycling Amsterdam sluit op woensdag 4 september 2024 om 10:00 uur. Daarvoor is de kijkdag ook op donderdag 29 augustus 2024, maar dan van 14:00 uur tot 17:00 uur.
