Ga naar hoofdinhoud

Vijf miljoen ton staalplaten per jaar

K.W.Supply Magneetsystemen bouwt speciale magneetinstallaties voor de overslag van 5 miljoen ton staalplaten per jaar in Rotterdamse haven.
Onlangs heeft KWS de opdracht gekregen voor het ontwerpen en bouwen van een speciale magneetinstallatie voor het veilig laden en lossen van staalplaten met 3 stuks te gelijk per lift met een afmeting van 12 x 4 meter en ca 26 mm per plaat.
Dat veiligheid hierbij van het grootste belang is mag wel duidelijk zijn . Dit naast een inzet van 24 uur per dag 7 dagen per week speelt ook de ervaring service en betrouwbaarheid dat men voor KWS magneetsystemen heeft gekozen.

Voor een ander project verscheept KWS op dit moment een grote magneet naar een staalfabriek in Auckland voor het overslaan van staalschroot waarbij de magneet op de kwaliteit van het schroot kan worden ingesteld met als resultaat 30% meer overslagcapaciteit met dezelfde kranen.