Ga naar hoofdinhoud

Dit lees je in de nieuwste Recycling Magazine Benelux

De vierde editie van Recycling Magazine Benelux van dit jaar is uit. In deze uitgave lees je onder andere een gesprek met papierrecyclers Erik en Willem Renes van het gelijknamige recyclingbedrijf in Rotterdam. In 2018 verkochten ze ‘de winkel’ aan een Iers recyclingbedrijf, maar de broers blijven betrokken bij de onderneming die hun vader in de jaren ’50 is gestart.

We nemen een kijkje bij de recyclinglijn van de Nespresso koffiecups bij Remondis in Lichtenvoorde. Hier worden de koffiecups van Nespresso vanuit de hele Benelux gerecycled. De lijn draait hier inmiddels tien jaar.

Spannende tijden voor pvc recycler Vinylrecycling.com (voorheen Besstrade). Ze bouwen dit jaar twee nieuwe lijnen. Een van die lijnen draagt de naam Bloody Serious, waarin het bedrijf pvc uit ziekenhuizen gaat recyclen. Een vooruitblik op deze nieuw te bouwen lijn.

Dit en meer lees je in RMB nummer 4 2022.